do nóg

Krem do nóg z przeznaczeniem do zmęczonych i obolałych nóg ma za zadanie zmniejszyć obrzęki oraz obrzmienie rozszerzonych naczyń krwionośnych. Skutecznie pozbywa się zmęczenia, a także uczucia ciężkości. Skóra nóg oraz stóp jest wygładzona, naskórek zostaje zmiękczony, a jego skłonność do pękania – zminimalizowana. Krem do nóg to błyskawiczna ulga dla zmęczonych nóg!
Obecnie na rynku jest wiele kremów do nóg, wystarczy wybrać ten, który najbardziej odpowiada nam składem i sposobem działania.

Krem do nóg – kuracja przeciwobrzękowa

Krem do nóg zawiera ekstrakt z kasztanowca, a także substancje chłodzące i olejek z mięty pieprzowej w towarzystwie prowitaminy B5. Krem do nóg jest przeznaczony dla osób, które narażone są na długotrwałe stanie, a także dla tych, którzy mają skłonność do obrzęku nóg. Krem do nóg jest doskonałym preparatem, który skutecznie usuwa objawy zmęczenia, a także ból nóg. Zapobiega obrzękom w okolicach kostek i gwarantuje długotrwałe uczucie chłodu. Ponadto aktywnie nawilża i poprawia ukrwienie skóry nóg. Wystarczy nanieść krem do nóg na skórę i dokładnie wmasować. Preparat testowany dermatologicznie oraz alergologicznie.

Krem do nóg – działanie

Każdy krem do nóg ma inne zastosowanie. Jedne mają nawilżać, drugie chronić przed występowaniem podrażnień, jeszcze inne – zapobiegać obrzękom. Każdy z nas wie, czego najbardziej potrzebują nasze nogi, dlatego warto zastanowić się nad indywidualną kuracją. Kremy do nóg są skuteczne i gwarantują szybką poprawę stanu naszej skóry.