do stóp

Kremy do stóp, wbrew pozorom, są niezwykle ważne w codziennej pielęgnacji. Szczególnie w czasie przygotowań do wiosny nasze stopy wymagają wyjątkowego traktowania. Przez całą zimę nasze stopy przechodzą istne katusze – grube skarpetki, rajstopy, kozaki. W takim zestawie jest nam ciepło, mimo temperatury na zewnątrz, ale nie służy to naszym stopom. Dlatego wiosną, gdy grube ubrania nie są nam już potrzebne, skupmy się na pielęgnacji stóp. Usuńmy zrogowaciały naskórek i odbudujmy popękaną skórę pięt. Na wszelkie problemy ze stopami odpowiednie będą kremy do stóp, peelingi, żele oraz maski.

Kremy do stóp – głęboko nawilżające

Głęboko nawilżający krem do stóp zalecany jest osobom, które borykają się z problemem nadmiernego pocenia się stóp, ale również sportowcom. W jego składzie znalazł się kwas anyżowy, sól sodowa kwasu lewulinowego, substancja przeciwpotowa oraz neutralizator nieprzyjemnych zapachów. Krem do stóp skutecznie zmniejsza nadmierne pocenie się stóp oraz chroni przed powstawaniem przyjemnego zapachu. Tonizuje, dzięki czemu gwarantuje długotrwałe uczucie świeżości.

Kremy do stóp – na pękającą skórę pięt

Krem do stóp na pękającą skórę pięt z kuracji regenerującej, w swoim składzie zawiera, między innymi, ekstrakt z białego łubinu oraz stabilizowany mocznik. Zalecany jest osobom borykającm się z pękającą skórą pięt, ale również dla diabetyków. Ma działanie odżywcze, regenerujące oraz wzmacniające. Skutecznie zapobiega uszkodzeniom naskórka, zmiękcza i chroni go przed przesuszaniem.
Przed kupnem kremu do stóp sprawdźmy jego skład! Miejmy pewność, że wybieramy dobry produkt.