ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

kremy i żele pod oczy

Kremy i żele pod oczy są niezwykle ważnymi kosmetykami do codziennej pielęgnacji. Okolice oczu są najwrażliwszym miejscem na twarzy – skóra jest tam cienka i najbardziej narażona na zmarszczki. Kremy i żele pod oczy kuszą nas ceną i obietnicą młodszego wyglądu, jednak należy pamiętać jak ważny jest wybór odpowiedniego rodzaju kremu.

Kremy i żele pod oczy przeciwzmarszczkowe

Największą zaletą kremów i żeli jest ich szybka wchłanialność i skuteczność działania. Dodatkowym atutem kremów i żeli pod oczy jest ich natychmiastowe wygładzenie drobnych zmarszczek i delikatne rozjaśnienie skóry wokół oczu. Kosmetyk powinien być łatwy do rozprowadzenia, ale także niwelować obrzęki i cienie oraz nawilżać.

Kremy i żele pod oczy silnie nawilżające

Ten typ kremów i żeli pod oczy powinien być łatwo wchłanialny. Musi wygładzać i wyraźnie zmiękczać skórę. Regeneracja suchej skóry wokół oczu jest niezwykle ważna dla zachowania zdrowego i młodego wyglądu. Po zastosowaniu kremów i żeli nawilżających skóra jest wyraźnie rozjaśniona, wygładzona i nawilżona.

Kremy i żele pod oczy - trudny wybór

Jak zatem wybrać najlepsze kremy i żele pod oczy? Decyzja nie należy do najłatwiejszych. Przede wszystkim należy określić jaki problem chcemy wyeliminować, a następnie poprosić w drogerii, czy też w aptece, o próbki różnych kosmetyków. Kremy i żele pod oczy niekiedy bardzo mocno różnią się od siebie składem, co wpływa na ich działanie.