ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

mleczka do twarzy

Mleczko do twarzy powinno zostać użyte do demakijażu od razu po powrocie z pracy. Nie warto czekać z demakijażem do momentu położenia się do łóżka – dajmy naszej skórze wcześniej odpocząć. Przed pójściem spać użyjmy jeszcze toniku, dzięki któremu unormujemy pH skóry i dodatkowo ją oczyścimy.
Mleczko do twarzy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które posiadają suchą skórę – jest to dla niej dodatkowe nawilżenie oraz złagodzenie podrażnień. Mleczka do twarzy przybierają postać białego płynu, dzięki czemu bardzo łatwo się je rozprowadza na skórze.

Mleczko do twarzy – pielęgnacja

Mleczko do twarzy jest produktem, z którym powinniśmy się zaprzyjaźnić. Mleczka do twarzy dobiera się nie tylko do rodzaju skóry, ale również do wrażliwości naszej cery oraz kosmetyków jakich używamy.
Najlepsze mleczka do twarzy mają delikatny zapach (albo są bezzapachowe), są lekkie, odznaczają się nietłustą konsystencją i z łatwością zmywają wodoodporny makijaż.

Mleczko do twarzy – Ziaja do demakijażu aloesowe

Mleczko do twarzy aloesowe to łagodny sposób na oczyszczenie skóry twarzy oraz demakijaż oczu. Zalecane jest do skóry normalnej oraz suchej. Precyzyjne oczyszczanie połączone ze skutecznym nawilżeniem zagwarantuje ci pozbycie się uczucia szorstkości i suchości, przy jednoczesnym zmiękczeniu i wygładzeniu cery.

Mleczko do twarzy – Ziaja kozie mleko do demakijażu

Mleczko do twarzy z serii kozie mleko to dwufunkcyjny preparat, który jednocześnie oczyszcza i tonizuje cerę. Dokładnie usuwa makijaż i delikatnie nawilża nie naruszając warstwy lipidowej naskórka. Mleczko do twarzy z serii kozie mleko przeznaczone jest do skóry suchej i ze skłonnością do zmarszczek.