mleczka micelarne

Mleczko micelarne Ziaja to połączenie płynu micelarnego i mleczka do demakijażu. Dwufunkcyjna formuła łagodnego mleczka sprawia, że idealnie nadaje się ono do demakijażu twarzy i oczu.

Mleczko micelarne Ziaja nawilżające

Składniki zawarte w mleczku micelarnym Ziaja ułatwiają oczyszczanie skóry, a substancje aktywne skutecznie ją nawilżają. W mleczku micelarnym Ziaja znalazły się składniki, które działają nawilżająco. Skóra jest jednocześnie oczyszczona i stonizowana, a także nawilżona i zabezpieczona przed utratą wody. Nadmiar sebum zostaje skutecznie usunięty.

Mleczko micelarne Ziaja uniwersalne

Mleczko micelarne Ziaja przeznaczone jest do demakijażu twarzy, ust oraz oczu, każdego dnia. Składniki w nim zawarte gwarantują błyskawiczne nawilżenie o długotrwałym działaniu. Mleczko micelarne Ziaja doskonale usuwa makijaż, tonizuje naskórek i pozostawia skórę oczyszczoną i delikatnie pachnącą, jednocześnie chroni skórę przed utratą wody. Skutecznie usuwa nadmiar sebum.

Mleczko micelarne Ziaja łagodząco-wyciszające

Mleczko micelarne Ziaja przeznaczone jest do codziennego demakijażu twarzy oraz oczu. Zawarte w nim składniki – ekstrakt z czarnej jagody oraz świetlika, a także pro. wit. B5, skutecznie łagodzą nadwrażliwość, a także widoczne zmęczenie oczu. Działa tonizująco i nawilżająco.
Mleczko micelarne Ziaja to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają wyjątkowej pielęgnacji.