<div style="text-align:center;color:#fff;font-size:12px;font-weight:600;text-transform:uppercase;background:#ec5176;padding:3px 0;"><a style="color:#fff;">Dla zamówień powyżej <span style="text-decoration:underline;white-space:nowrap;">50zł</span> dostawa <b style="color:#fff;font-weight:600;font-family:Atma, 'source-sans';font-size:20px;">4,99zł!</b> </a></div>

pianki i żele do rąk

Mydła do rąk, szczególnie te w płynie, charakteryzują się piękną nutą zapachową. Posiadają bogate składniki pielęgnacyjne, które dbają o nasze dłonie. Mycie rąk stało się przyjemnością odkąd pojawił się duży wybór mydeł do rąk, w pięknych, nowoczesnych opakowaniach z funkcjonalną pompką. Wyjątkowa formuła mydła do rąk sprawia, że obficie się ono pieni i delikatnie myje skórę. Łatwo się spłukuje i pozostawia twoje dłonie lekko pachnące.

Mydła do rąk Ziaja – grapefruit z zieloną miętą

Mydła do rąk z przeznaczeniem do codziennej higieny rąk. Piękny zapach grapefruita połączonego z aromatyczną zieloną miętą spodoba się każdemu domownikowi. Mydła do rąk zapewniają zachowanie odpowiedniej higieny rąk przy jednoczesnej ochronie przed wysuszaniem. Z łatwością usuwają tłuszcz i neutralizują zapachy znajdujące się na dłoniach.

Mydła do rąk Ziaja – herbata z cynamonem

Mydła do rąk do codziennej pielęgnacji skóry dłoni. Mydła do rąk zapewniają zachowanie odpowiedniej higieny rąk przy jednoczesnym nawilżeniu i pielęgnacji dłoni. Bez problemu usuwają tłuszcz oraz neutralizują nieprzyjemne zapachy, nadając dłoniom piękny, cynamonowo-herbaciany zapach.

Mydła do rąk Ziaja – tamaryndowiec z zieloną herbatą

Mydła do rąk przeznaczone do codziennego użytku. Gwarantują zachowanie odpowiedniej higieny dłoni, nawilżają skórę po każdym zastosowaniu, usuwają z nich tłuszcz i brzydkie zapachy. Mydła do rąk nadają dłoniom długotrwałe uczucie orzeźwienia.