po goleniu

Balsam po goleniu jest, wbrew pozorom bardzo ważnym kosmetykiem dla każdego mężczyzny. Balsam po goleniu powinien być dobrany do indywidualnych preferencji męskiej skóry. W dzisiejszych czasach nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że mężczyzna używa kosmetyków, jest to nawet pożądane. Kobiety pozytywniej postrzegają mężczyzn, którzy o siebie dbają. Całe szczęście znika też przekonanie, że mężczyzna nie musi dobrze wyglądać. Są rzeczy, które można mężczyznom wybaczyć, jak lekko zmiętą koszulę, jednak nieestetycznie wyglądający zarost, czy zaniedbaną cerę już zdecydowanie nie!

Balsam po goleniu – gwarancja sukcesu

Czy wiesz, że większość kobiet widząc dobrze ubranego i pachnącego mężczyznę z gładko ogoloną twarzą odbiera go jako człowieka sukcesu? Niewiele potrzeba, prawda? Pamiętaj, że zadbany wygląd dodaje pewności siebie!
Każdy z nas ma za sobą tę chwilę, kiedy idzie do drogerii kupić zwykły balsam do goleniu i staje przed ogromną półką po brzegi wypełnioną tym właśnie balsamem. I co teraz? Który wziąć? Najtańszy? Najdroższy? Pierwszy z brzegu? Brak zorientowania w tej kwestii nie jest niczym wstydliwym, musisz jedynie pamiętać, że balsam po goleniu, który wybierzesz musi sprostać wymaganiom Twojej skóry!

Balsam po goleniu – kosmetyk jedyny w swoim rodzaju

Niektórzy mężczyźni wolą pójść na skróty i podebrać pierwszy lepszy kosmetyk swojej partnerce. Pamiętajcie, że to nie jest dobre rozwiązanie! Twoja skóra wymaga zupełnie innej opieki, niż skóra kobiety. Przedstawicielki płci pięknej mają około 20 warstw komórek w naskórku, mężczyźni natomiast około 30, dlatego męska cera jest bardziej sprężysta, napięta i wolniej się starzeje. Męska skóra w głębszych warstwach ma zdecydowanie więcej mięśni przywłosowych oraz włókien kolagenowych, dlatego też kosmetyki przeznaczone dla kobiet nie zastąpią balsamu po goleniu.