ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

po opalaniu

Balsam po opalaniu jest niezwykle ważnym kosmetykiem, by skóra nie była przesuszona po nadmiernej ekspozycji na słońce. Balsamy po opalaniu doskonale nawilżają, ale też podkreślają nabytą opaleniznę. Nawilżenie skóry za pomocą balsamu po opalaniu najlepiej rozpocząć od letniego prysznica, który zmyje z nas zanieczyszczenia i pot, ale także pozostałości nałożonego wcześniej kremu z filtrem. Dopiero po takim „wstępie” nasza skóra będzie w stanie przyjąć aktywne składniki balsamu po opalaniu.

Balsam po opalaniu – skuteczna pielęgnacja skóry

By skóra po opalaniu nie schodziła i nie piekła, należy zabezpieczyć ją przed oparzeniami słonecznymi za pomocą kremów z filtrem. Jednak po jego użyciu, nasza skóra będzie potrzebowała dodatkowego nawilżenia.
Balsamy po opalaniu mają lekką konsystencję, która skutecznie łagodzi nieprzyjemne skutki działania słońca, koi podrażnienia oraz zaczerwienienia, wygładza skórę, a także chroni ją przed łuszczeniem przy jednoczesnym nadawaniu jej elastyczności i sprężystości. Przedłuża trwałość opalenizny.
Nasza skóra może wchłonąć jedynie określoną ilość składników aktywnych, więc nie nakładaj zbyt grubej warstwy balsamu po opalaniu. Najlepiej nakładać go kilka razy dziennie, szczególnie wieczorem, ponieważ w nocy nasza skóra najskuteczniej się regeneruje.

Ziaja – balsam po opalaniu

Balsam po opalaniu Ziaja Sopot Sun występuje w formie mleczka z wapniem. Balsam po opalaniu na słońcu, ale również w solarium. Wewnętrzna warstwa skóry zostaje wzmocniona i odnowiona. Spoistość naskórka zostaje zwiększona, skóra jest zregenerowana i odżywiona. Balsam po opalaniu Ziaja daje przyjemne uczucie chłodzenia skórze, dzięki czemu obniża temperaturę ciała po opalaniu.