spray

Spray z roku na rok jest coraz bardziej popularny. Obecnie kojarzony jest nie tylko z kosmetykami do włosów, ale również balsamami, tonikami, płynami micelarnymi, preparatami na insekty oraz kosmetykami do opalania. Spray jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o kosmetyki.

Spray na komary Ziaja

Spray na komary od Ziai jest bezpiecznym kosmetykiem, który gwarantuje ochronę przed ukąszeniami nie tylko komarów, ale również kleszczy, os, pszczół i meszek. Spray na komary szybko się wchłania i nie brudzi odzieży. Spray na komary został przebadany dermatologicznie i alergologicznie.
Po zaaplikowaniu spray na komary w powietrzu nie unosi się duszący, chemiczny zapach. Preparat występuje w dwóch wersjach – dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia i dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Spray do opalania Ziaja

Spray do opalania Ziaja to kosmetyk przeznaczony do każdego rodzaju skóry, poleca się go do używania przed opalaniem, również tym w solarium, ponieważ skutecznie przyspiesza opalanie przy jednoczesnej poprawie naturalnego kolorytu skóry. Działa natłuszczająco – doskonale likwiduje uczucie szorstkości. Skutecznie zapobiega nadmiernej utracie wody. Spray do opalania nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu na skórze.