słoneczne

Ziaja Sopot Sun antyoksydacyjny krem z witaminą C ma lekką konsystencję, która doskonale rozprowadza się na skórze. Kosmetyk nie pozostawia smug na ciele i nie roluje się. Błyskawicznie się wchłania, przybierając lekko żółty odcień, który w niektórych przypadkach może przykrywać drobne zaczerwienienia i zastępować podkład. Ziaja Sopot Sun jest przebadana dermatologicznie i alergologicznie.

Ziaja Sopot Sun emulsja wodoodporna

Ziaja Sopot Sun emulsja do opalania wodoodporna przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry, zarówno do ciała, jak i do twarzy. Głównie dla osób posiadających ciemną karnację.
Ziaja Sopot Sun gwarantuje ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, także w czasie kąpieli. Chroni przed wystąpieniem poparzeń słonecznych oraz przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Doskonale nawilża i nie powoduje podrażnień.

Ziaja Sopot Sun olejek do opalania w sprayu

Ziaja Sopot Sun to wodoodporny olejek do opalania, który poleca się do stosowania na każdy rodzaj skóry, szczególnie dla osób posiadających ciemną karnację.
Gwarantuje skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, również w wodzie. Zapobiega powstawaniu oparzeń słonecznych i przedwczesnemu starzeniu się skóry, chroni przed utratą wody, a także pojawieniem się podrażnień.

Ziaja Sopot Sun aktywator opalania z tyrozyną

Ziaja Sopot Sun aktywator opalania doskonale nadaje się dla każdego typu skóry. Do stosowania również w solarium. Przyspiesza pojawienie się opalenizny, pogłębia brązowy koloryt skóry. Jednocześnie intensywnie nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wody. Ziaja Sopot Sun głęboko odżywia i uelastycznia skórę.

słoneczne