ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

kremy 30+

Stosowanie odpowiedniego kremu do twarzy jest niezwykle ważne dla naszej skóry. Kremy 30+ są przeznaczone dla osób po trzydziestce. Niektórzy uważają, że pierwsze kremy przeciwzmarszczkowe powinno się używać mając 25 lat. Kremy 30+ opóźniają procesy starzenia się skóry, doskonale wygładzają oraz likwidują drobne zmarszczki.

Kremy 30 + jaki wybrać?

Kremy przeciwzmarszczkowe dobiera się podobnie jak inne rodzaje kremów – zależnie od typu skóry i wieku. Zupełnie inny krem 30+ będzie odpowiedni dla cery tłustej, a inny dla cery suchej, albo wrażliwej. Wraz z wiekiem zwiększa się zapotrzebowanie skóry na antyoksydanty oraz składniki spowalniające starzenie, dlatego tak ważne jest stosowanie kremów odpowiednich dla swojego wieku. W przypadku wątpliwości warto zapytać o zdanie kosmetyczkę, kosmetologa czy też wykwalifikowanego konsultanta w drogerii czy w aptece. Bezwzględnie należy wystrzegać się kremów do cery dojrzałej, na przykład 50+, wbrew pozorom nie będą one silniejsze w działaniu, a co za tym idzie - skuteczniejsze. Cera dojrzała ma inne potrzeby niż cera 30+.

Kremy 30 + dlaczego są tak ważne?

Wiele osób uważa, że używanie kremu przeciwzmarszczkowego po 30. to przesada. Jednak kremy 30+ są niezwykle ważne, ponieważ trzydzieste urodziny to przełomowy moment w życiu kobiety, również pod względem pielęgnacji skóry. Ważne jest, aby zacząć stosowanie kremu 30+ nawet, gdy cera jest gładka, ponieważ to właśnie wtedy najczęściej pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne. Pojawianiu się zmarszczek nie można zapobiec, ale istnieje możliwość znaczącego spowolnienia tego procesu, wymaga to jednak zwrócenia większej uwagi na pielęgnację. Przeciwdziałanie zmarszczkom jest o wiele prostsze niż ich późniejsze korygowanie, szczególnie jeśli z czasem zrobią się naprawdę głębokie. Domowa pielęgnacja skóry powinna się składać z trzech etapów: oczyszczania, tonizowania oraz nawilżania. Kremy 30+ powinny być stosowane rano i wieczorem.