ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

oliwki do masażu

Oliwki do masażu są bardzo często wykorzystywaną formą natłuszczenia masowanego miejsca. Masaż olejkami zmniejsza stres, łagodzi napięcie mięśniowe, odpręża. Oliwki do masażu doskonale sprawdzają się zarówno w salonach kosmetycznych jak i w zaciszu domowym.

Oliwki do masażu i ich właściwości

W zależności od problemu jaki nas trapi, czy jest to zmęczenie, napięcie mięśniowe czy też chęć pozbycia się cellulitu, każdy znajdzie oliwkę odpowiednią dla siebie. Również w salonach kosmetycznych, podczas masażu używane są oliwki dobrane do indywidualnych potrzeb. Oliwki do masażu zmiękczają i regenerują skórę, ujędrniają, działają wspomagająco na redukcje cellulitu. Wiele zalet stosowania oliwek do masażu sprawia, że coraz więcej ludzi z chęcią po nie sięga.

Oliwki do masażu – kompleksowe odżywienie skóry

Oliwki do masażu, szczególnie te z kompleksem witamin mają zbawienny wpływ na naszą skórę. Oprócz uelastycznienia i zmiękczenia naskórka, dostarczają skórze odpowiednich składników odżywczych. Witaminowe oliwki do masażu polecane są głównie do zabiegów regenerujących oraz po opalaniu. Oliwki do masażu doskonale się wchłaniają, dzięki czemu nie brudzą ubrań.