mgiełki zapachowe

Mgiełki zapachowe są doskonałym sposobem na szybkie odświeżenie skóry. Niewielkie buteleczki w jakich zazwyczaj występują, zmieszczą się do każdej torebki, dzięki czemu odświeżanie masz zawsze w zasięgu ręki! Mgiełki zapachowe są idealne na ciepłe, letnie dni, niektóre zapachy delikatnie chłodzą, inne odświeżają i nawilżają.

Mgiełki zapachowe na lato

Wiele kobiet uważa, że latem warto zrezygnować z ciężkich perfum na bazie alkoholu na rzecz delikatnych mgiełek, których już sam zapach kojarzony jest z cudownie okwieconą łąką w środku lata. Mgiełki zapachowe mają zazwyczaj zapachy kwiatowe i owocowe. Należy jednak pamiętać, że są mniej trwałe niż wody toaletowe i perfumowane, dzięki czemu bardzo często trzeba powtarzać ich aplikację. Jednak można ich używać bez obawy o zbyt intensywny zapach, w przeciwieństwie do tradycyjnych perfum.

Mgiełki zapachowe – idealne rozwiązanie w podróży

Mgiełki zapachowe są idealnym rozwiązaniem na czas podróży czy wyjścia na plażę. Błyskawicznie odświeżają bez obawy o przebarwienia słoneczne, którym mogą sprzyjać perfumy na bazie alkoholu. Chcesz, żeby latem mgiełka cię ochłodziła? Trzymaj ją w lodówce! Mgiełki zapachowe, nawet te o intensywnym zapachu nie są uciążliwe ani dla właścicielki, ani dla otoczenia, dlatego można ich używać tyle razy, w ciągu dnia, ile tylko ma się ochotę! Ponadto można nimi spryskiwać włosy!

mgiełki zapachowe