<div style="text-align:center;color:#fff;font-size:12px;font-weight:600;text-transform:uppercase;background:#ec5176;padding:3px 0;"><a style="color:#fff;">Dla zamówień powyżej <span style="text-decoration:underline;white-space:nowrap;">50zł</span> dostawa <b style="color:#fff;font-weight:600;font-family:Atma, 'source-sans';font-size:20px;">4,99zł!</b> </a></div>

Kosmetyki Ziaja

Kosmetyki Ziaja są nowoczesnymi produktami. Nowatorskie receptury i naturalne składniki sprawiają, że kosmetyki Ziaja są produktami najwyższej jakości. Nie są testowane na zwierzętach!

Kosmetyki Ziaja – krótka historia powstania


Kosmetyki Ziaja zaczęto produkować w 1989 roku. Małżeństwo farmaceutów rozprowadzało swoje pierwsze produkty wśród znajomych właścicieli i po pobliskich aptekach. Obecnie chyba nie ma sklepu, który nie miałby w swoim asortymencie kosmetyków Ziaja. Pierwszym kosmetykiem Ziaja był naturalny krem oliwkowy, który do tej pory cieszy się niesłabnącą sympatią jego użytkowników. Ziaja w swoim asortymencie ma prawie 1000 produktów, a część z nich skierowana jest do salonów kosmetycznych. Kosmetyki Ziaja na tle innych wyróżniają się przyjaznym dla skóry składem i przystępną ceną.

Kosmetyki Ziaja – wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra


Każdy z nas wie, że dbanie o urodę nie jest proste i wymaga odpowiednich kosmetyków. Ziaja rozumie to najlepiej. Kosmetyki Ziaja czerpią z dobrodziejstw natury, a wieloletnie doświadczenie firmy sprawia, że są one bezpieczne dla skóry. Każda nowa linia kosmetyków ma pomóc w uzyskaniu efektu zdrowego i pięknego wyglądu skóry. Asortyment kosmetyków Ziaja stale się powiększa, ponieważ chcemy, by każdy mógł u nas znaleźć coś dla siebie, bez względu na problem z jakim się zmaga. Kosmetyki Ziaja są bezpieczne, ponieważ przebadane zostały dermatologicznie i alergologicznie.

Kosmetyki Ziaja