<div style="text-align:center;color:#fff;font-size:12px;font-weight:600;text-transform:uppercase;background:#ec5176;padding:3px 0;"><a style="color:#fff;">Dla zamówień powyżej <span style="text-decoration:underline;white-space:nowrap;">50zł</span> dostawa <b style="color:#fff;font-weight:600;font-family:Atma, 'source-sans';font-size:20px;">4,99zł!</b> </a></div>

świąteczne aromaty

Świąteczne aromaty od Ziai to kolekcja kosmetyków, które już samym zapachem wprowadzają nas w przyjemny, świąteczny nastrój. Do wyboru mamy zimowe mydło, a także krem do rąk. Zapach czekolady i pomarańczy jest niepowtarzalny.

Świąteczne aromaty – zimowe mydło

Mydło można stosować nie tylko do mycia rąk, ale też jako żel pod prysznic oraz płyn do kąpieli. Ma za zadanie delikatnie wypielęgnować skórę. Mydło z serii Świąteczne aromaty nie przesusza skóry. Charakteryzuje się delikatnym aromatem, który nie zamęczy nas swoją ciężkością.

Świąteczne aromaty – krem do rąk

Krem do rąk z serii Świąteczne aromaty ma przynieść ulgę przesuszonej skórze dłoni. Doskonale łagodzi podrażnienia i sprawia, że skóra staje się nawilżona, zadbana i delikatna w dotyku. Konsystencja kremu jest lekka i szybko się wchłania. Przy regularnym stosowaniu doskonale nawilża.
Świąteczne aromaty są serią, która sprawdza się głównie zimą, ponieważ piękny zapach pomarańczy i czekolady od razu kojarzy nam się ze świętami. Zapach świątecznego aromatu na skórze utrzymuje się długo, co umila długie, zimowe wieczory.

świąteczne aromaty