ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

świąteczne aromaty

Świąteczne aromaty od Ziai to kolekcja kosmetyków, które już samym zapachem wprowadzają nas w przyjemny, świąteczny nastrój. Do wyboru mamy zimowe mydło, a także krem do rąk. Zapach czekolady i pomarańczy jest niepowtarzalny.

Świąteczne aromaty – zimowe mydło

Mydło można stosować nie tylko do mycia rąk, ale też jako żel pod prysznic oraz płyn do kąpieli. Ma za zadanie delikatnie wypielęgnować skórę. Mydło z serii Świąteczne aromaty nie przesusza skóry. Charakteryzuje się delikatnym aromatem, który nie zamęczy nas swoją ciężkością.

Świąteczne aromaty – krem do rąk

Krem do rąk z serii Świąteczne aromaty ma przynieść ulgę przesuszonej skórze dłoni. Doskonale łagodzi podrażnienia i sprawia, że skóra staje się nawilżona, zadbana i delikatna w dotyku. Konsystencja kremu jest lekka i szybko się wchłania. Przy regularnym stosowaniu doskonale nawilża.
Świąteczne aromaty są serią, która sprawdza się głównie zimą, ponieważ piękny zapach pomarańczy i czekolady od razu kojarzy nam się ze świętami. Zapach świątecznego aromatu na skórze utrzymuje się długo, co umila długie, zimowe wieczory.