ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

cupuacu

Ziaja cupuacu jest najnowszą serią kosmetyków. Głównymi składnikami produktów z tej serii jest masło cupuacu oraz masło karite - doskonale regenerują skórę i wzmacniają jej barierę ochronną. Ponadto łagodzą podrażnienia oraz chronią przed szkodliwymi promieniami UV. Kosmetyki Ziaja cupuacu zawierają również oleje makadamia i z orzechów brazylijskich, które odpowiadają za regulację aktywności zewnętrznych warstw skóry, dzięki czemu zapobiegają nadmiernej utracie wody, zmiękczają oraz wygładzają naskórek.

Czym jest Ziaja cupuacu?

Cupuacu jest drzewem tropikalnym, które rośnie w lasach deszczowych Amazonii w Brazylii i Peru. Roślina ta jest bliskim krewnym znanego wszystkim kakaowca. Jego kwiaty wyrastają bezpośrednio z gałęzi. Owoce cupuacu w Ameryce Południowej cenione są za właściwości lecznicze – mają bardzo duże ilości antyoksydantów, dzięki czemu ochraniają komórki przed niszczeniem, wzmacniają serce oraz działają przeciwzapalnie. W kosmetyce najcenniejsze są nasiona, które tłoczy się na zimno, by uzyskać pełnowartościowy olej cupuacu.

Produkty z Ziaja cupuacu

W linii Ziaja cupuacu możemy znaleźć zarówno tradycyjne kremy regenerująco-wygładzające, jak i wielofunkcyjne preparaty, takie jak, balsam pod prysznic do twarzy, ciała i włosów. Wszystkie kosmetyki przeznaczone są do wygodnej pielęgnacji ciała. Zmiękczają, uelastyczniają oraz nawilżają skórę. Szorstki naskórek jest natychmiast wygładzony. Ziaja cupuacu błyskawicznie się wchłania pozostawiając skórę miękką w dotyku i niesamowicie nawilżoną.