ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

zniszczona

Cera zniszczona o wiele szybciej ulega starzeniu. Na jej wygląd wpływa niezdrowy tryb życia, nieprawidłowe odżywianie, bezsenność, a także stres. Podobnie negatywny wpływ ma palenie papierosów, picie alkoholu i opalanie na solarium. Cera zniszczona jest niedotleniona i traci swoją elastyczność, głównie przez zanieczyszczenia powietrza oraz smog.

Cera zniszczona - pielęgnacja

Cera zniszczona jest niezwykle trudna do pielęgnacji. Współcześnie ten rodzaj skóry jest coraz częściej spotykany przez powszechne zanieczyszczenia powietrza, smog czy stresujący tryb życia. Szarawy lub żółty odcień skóry świadczy o jej niedotlenieniu. Do pielęgnacji cery zniszczonej nie powinno używać się ani wody ani mydła. Niewskazane są również wizyty na solarium. Ziarniste peelingi oraz maseczki ściągające mogą jedynie doprowadzić do pogorszenia się stanu skóry. W naszej kosmetyczce nie powinny znajdować się toniki na bazie alkoholu. Wskazane, za to, są kremy o działaniu regenerującym i odżywczym. Każdy rodzaj cery może być jednocześnie cerą zniszczoną. Obecnie już nawet u młodych osób występuje cera zniszczona, należy ją zatem pielęgnować jak skórę dojrzałą.

Cera zniszczona - jak o nią dbać?

Unikaj mydła i wody, postaw na mleczka do demakijażu, albo płyny micelarne przeznaczone dla skóry dojrzałej. Ważne jest również stosowanie łagodnych toników bez alkoholu. Nie zapominaj o skórze na szyi, pod oczami oraz powiek. Na te miejsca należy stosować mocno regeneracyjny, ale delikatny krem. Krem do twarzy powinien mieć silne działanie odżywcze i rewitalizujące. Cera zniszczona wymaga odpowiedniej pielęgnacji, by mógł powrócić jej zdrowy, promienny wygląd.

zniszczona