ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

żele pod prysznic i do kąpieli

Co najczęściej zabieramy ze sobą pod prysznic? Kosmetyki! Olejki, balsamy, żele pod prysznic. Do tego szampony i odżywki do włosów. Brzmi jak dobrze zaopatrzona półka w drogerii? I dobrze! Każdy człowiek powinien dbać o swoje ciało, a w tej walce niezastąpione są kosmetyki pod prysznic.

Żel, balsam czy olejek – co wybrać pod prysznic?

Branie prysznica jest już nie tylko wymaganym zabiegiem higienicznym, coraz częściej pod prysznicem właśnie najwygodniej nam zadbać o kondycję naszej skóry. Dlatego oprócz tradycyjnych, myjących żeli pod prysznic na naszych półkach zaczęły się pojawiać balsamy, olejki i kremy również do stosowania pod prysznicem. Dobrze dobrane kosmetyki nawilżą i ujędrnią naszą skórę, dzięki czemu będzie ona miękka w dotyku i promienna. A co najważniejsze – nie będzie wymagała dodatkowej porcji balsamu po wyjściu spod prysznica.

Balsam pod prysznic

Balsamy pod prysznic zostały wprowadzone na rynek stosunkowo niedawno. Zazwyczaj stosowanie zwykłego balsamu wiązało się z przymusem czekania na jego wchłonięcie się, by dopiero wtedy móc założyć ubranie i go nie pobrudzić. Powodowało to, że wielu ludzi rezygnowało z używania tego kosmetyku rano, a i wieczorem trudno było się przemóc. Odkąd do sklepów trafił balsam pod prysznic, nawilżanie i pielęgnacja skóry stały się o wiele łatwiejsza! Wszystkie upiększające zabiegi można wykonać pod prysznicem. W ten sposób nie musimy czekać na wchłonięcie się balsamu, a co za tym idzie – oszczędzamy jakże cenny czas!

Kosmetyki pod prysznic

Nie od dziś wiadomo, że pielęgnacja skóry jest ważna, by możliwie najdłużej zachować jej młody wygląd. Kosmetyki pod prysznic mają nam w tym pomóc. Coraz częściej firmy kosmetyczne wypuszczają na rynek kosmetyki 2w1, które są zarówno żelem myjącym jak i balsamem nawilżającym. W ten sposób oszczędzają one miejsce pod prysznicem oraz czas poświęcony na ich aplikację. Kosmetyki pod prysznic należy wybierać z rozwagą, a przede wszystkim – z umiarem!

żele pod prysznic i do kąpieli