<div style="text-align:center;color:#fff;font-size:12px;font-weight:600;text-transform:uppercase;background:#ec5176;padding:3px 0;"><a style="color:#fff;">Dla zamówień powyżej <span style="text-decoration:underline;white-space:nowrap;">50zł</span> dostawa <b style="color:#fff;font-weight:600;font-family:Atma, 'source-sans';font-size:20px;">4,99zł!</b> </a></div>

maści

Maść to lek w postaci półstałej, który przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego. W zależności od rodzaju, można ją stosować na skórę, błony śluzowe oczu i uszu. Posiada rozpuszczone substancje lecznicze. Maść odznacza się konsystencją, którą łatwo rozsmarować przy zachowaniu odpowiedniej przyczepności. Każda maść powinna mieć jednorodny wygląd. Niektóre z nich działają miejscowo – tylko na naskórek, inne ogólnoustrojowo (substancja lecznicza przedostaje się do krwi).
Maści produkuje się na skalę przemysłową. Pakowane są w metalowe, albo plastikowe tubki, które umożliwiają nietrudne oraz precyzyjne dozowanie.

Ziaja – maść pośladkowa przeciw odparzeniom

Maść Ziajka przeznaczona została do pielęgnacji delikatnego, niemowlęcego ciała. Po jej zastosowaniu na skórze dziecka tworzy się wodoodporna warstwa ochronna, która pomaga w zapobieganiu odparzeniom, otarciom, podrażnieniom oraz zaczerwienieniom naskórka.

Ziaja – maść lano przeciw podrażnieniom brodawek sutkowych

Maść pielęgnacyjna przeznaczona do stosowania na brodawki sutkowe w czasie trwania ciąży i w trakcie karmienia piersią. Maść zawiera 100% wysokooczyszczonej lanoliny. Skutecznie łagodzi obrzęki brodawek, które występują w czasie karmienia. Doskonale nawilża, natłuszcza i zmiękcza naskórek. Bez konserwantów i substancji zapachowych oraz barwników.

Ziaja – maść oliwkowa

Maść idealna dla dzieci od 3. miesiąca życia. Z przeznaczeniem dla suchej i bardzo suchej skóry, a także ze skłonnością do atopii. Skutecznie uzupełnia niedobory lipidów odbudowując naturalną warstwę ochroną skóry. Doskonale natłuszcza i regeneruje przy jednoczesnym zapobieganiu podrażnieniom oraz pęknięciom skóry. Bez konserwantów, bezzapachowa, bez barwników. Maść oliwkowa została przebadana dermatologicznie i alergologicznie.