<div style="text-align:center;color:#fff;font-size:12px;font-weight:600;text-transform:uppercase;background:#ec5176;padding:3px 0;"><a style="color:#fff;">Dla zamówień powyżej <span style="text-decoration:underline;white-space:nowrap;">50zł</span> dostawa <b style="color:#fff;font-weight:600;font-family:Atma, 'source-sans';font-size:20px;">4,99zł!</b> </a></div>

odżywki do włosów

Odpowiednia odżywka do włosów sprzyja, niezwykle istotnej, pielęgnacji włosów, którą nadal część z nas ogranicza do zastosowania szamponu. Kompleksowe działanie, które ma zapewnić nam zdrowe i piękne włosy nie sprowadza się jedynie do ich mycia. Niezwykle istotne jest stosowanie masek i odżywek do włosów. W drogeriach znajduje się mnóstwo kosmetyków do włosów, ale jak wybrać te odpowiednie dla nas? Niestety, nie każdy z nich jest wart naszej uwagi. Jeśli chcemy, by nasze włosy zawsze były w dobrej kondycji musimy sięgnąć po najlepsze odżywki do włosów.

Odżywka do włosów – plusy stosowania

Nawet najlepsze odżywki do włosów należy stosować regularnie, by uzyskać zamierzony efekt. Jednak wystarczy kilka zastosowań, aby zauważyć poprawę kondycji naszych włosów. Z odpowiednimi kosmetykami możemy pozbyć się takich problemów, jak łupież, rozdwajające się końcówki, puszące się włosy, kłopoty z rozczesywaniem. Odżywka do włosów zadziała tylko wtedy, gdy będzie dobrana do typu naszych włosów. Można też wybierać odżywki do włosów z tej samej serii, co szampon – będą się one wówczas uzupełniać, a ich działanie będzie bardziej widoczne.

Odżywka do włosów – składniki

Wybierając odżywkę do włosów należy zwrócić uwagę na jej konsystencję i właściwości. Kiedy nie chcemy zbyt mocno obciążać swoich włosów, najlepiej sięgnąć po kosmetyki, które się spłukuje. Jednak, gdy nie mamy wiele czasu na pielęgnację – warto zastosować odżywki do włosów w formie delikatnych mgiełek. Przed zakupem odżywek do włosów warto poznać ich skład i działanie. Określmy też jaki mamy typ włosów, by możliwie najlepiej dobrać odżywkę do włosów.

odżywki do włosów