ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

dojrzała

Pytania o kosmetyki do cery dojrzałej pojawiają się często ze względu na specyficzne potrzeby tego rodzaju skóry. Zaczyna się ona starzeć już po 25. roku życia, dlatego w porę należy sięgnąć po kremy opóźniające moment powstania pierwszych zmarszczek. Zmiany wtedy zachodzące są mało widoczne, dopiero z czasem przybierają na sile, wydłużając przy okazji czas, jaki potrzebuje skóra na regenerację. Zmarszczki pojawiają się na skutek zmniejszonej liczby włókien kolagenowych i elastyny. Ilość kwasu hialuronowego w skórze maleje, obniża się liczba naczyń krwionośnych i gruczołów łojowych. Naskórek cery dojrzałej staje się cieńszy, przez co pojawiają się przebarwienia i coraz głębsze zmarszczki.


Krem pod oczy dla cery dojrzałej – czym się kierować przy wyborze?


Krem pod oczy dla cery dojrzałej posiada inny skład ze względu na specyficzne potrzeby tego rodzaju skóry. Dlatego też mają one właściwości mocno nawilżające, ujędrniające i rozjaśniające. Niektóre z kremów dodatkowo posiadają w swoim składzie antyoksydanty, mające uchronić skórę przed starzeniem się.

Skóra pod oczami szybko traci elastyczność, dlatego też wymaga odpowiednich kremów pod oczy dla cery dojrzałej. Widać bowiem na niej nie tylko nasze zaniedbania pielęgnacyjne, ale także styl życia. Przez złą dietę, niedobór snu i permanentne przemęczenie pod oczami pojawiają się nieestetyczne cienie.

Kremy pod oczy dla cery dojrzałej są przeznaczone dla kobiet, które chcą poprawić wygląd delikatnej skóry wokół oczu, zniwelować cienie i wygładzić powstałe już zmarszczki mimiczne, a także zapobiec powstawaniu nowych.

Krem pod oczy dla cery dojrzałej charakteryzuje się bogatszym składem, który został skomponowany tak, by widocznie poprawić wygląd skóry. Tylko regularne stosowanie preparatu nawilży delikatny naskórek, znacznie ograniczając powstawanie cieni i wygładzając zmarszczki mimiczne. Pierwsze efekty będą widoczne już po kilku tygodniach.


Mleczko do demakijażu a cera dojrzała – czym kierować się przy jego wyborze?


Każda cera wymaga odpowiednio przeprowadzonego, codziennego demakijażu. Doskonałe do tego celu jest mleczko do demakijażu dla cery dojrzałej, ma ono właściwości ujędrniające i odżywcze, dzięki czemu nie tylko oczyszcza, ale także pobudza skórę do działania.

Mleczko do demakijażu dla cery dojrzałej zmniejsza zaczerwienienia powstałe na skórze i działa nawilżająco. Jednocześnie chroni przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych i zanieczyszczeń powietrza. Kosmetyk ten zawiera w swoim składzie substancje przeciwzmarszczkowe.


Krem na dzień dla cery dojrzałej


Krem na dzień dla cery dojrzałej posiada w składzie więcej składników odżywczych niż te dedykowane innym rodzajom skóry. Warto pamiętać, by w przypadku kremów przeznaczonych do cery dojrzałej, przestrzegać ich przeznaczenia – kremu na dzień nie należy stosować na noc, a kremu na noc – na dzień. Mają one różne substancje w swoim składzie, dlatego stosowane niezgodnie z przeznaczeniem mogą podrażnić skórę i przyczynić się do powstania przebarwień.

Należy zaznaczyć, że kremy przeciwzmarszczkowe nie odwracają procesów starzenia się skóry. Pomagają spłycić zmarszczki, jednak nie jest to długotrwały efekt, dlatego kremy do cery dojrzałej należy stosować regularnie. Tylko wtedy powstałe już zmarszczki zostało trwale spłycone.

Cera dojrzała wymaga stosowania odpowiednio dobranych kosmetyków, które spowolnią procesy starzenia się skóry, pomogą w jej regeneracji i dostarczą potrzebne składniki odżywcze.

dojrzała