<div style="text-align:center;color:#fff;font-size:12px;font-weight:600;text-transform:uppercase;background:#ec5176;padding:3px 0;"><a style="color:#fff;">Dla zamówień powyżej <span style="text-decoration:underline;white-space:nowrap;">50zł</span> dostawa <b style="color:#fff;font-weight:600;font-family:Atma, 'source-sans';font-size:20px;">4,99zł!</b> </a></div>

zanieczyszczona

Powszechnie uważa się, że cera zanieczyszczona to najczęściej skutek występujących w przeszłości problemów z tłustą cerą. Jednak zanieczyszczona skóra twarzy to również efekt zmian hormonalnych, stresu, niedoboru mikroelementów oraz bardzo często złej pielęgnacji cery. Dlatego warto szczególnie zadbać o pielęgnację, aby raz na zawsze pozbyć się uporczywych zmian skórnych powodowanych problemami z zanieczyszczoną cerą.

Zanieczyszczona cera- charakterystyka


Nie wiesz, czy cera zanieczyszczona to właśnie twój rodzaj cery? Charakterystycznymi objawami tego typu skóry są przede wszystkim rozszerzone pory, tłusty pobłysk i zaskórniki. To właśnie na ich zwalczaniu powinny skupić się wykonywane przez ciebie zabiegi pielęgnacyjne. Poza wymienionymi objawami, charakterystyczne są również: pogrubiony naskórek, zaczerwienienia skóry, nadmierne łuszczenie się naskórka oraz krosty. Choć walka z zanieczyszczoną cerą jest dosyć kłopotliwa, to regularne zabiegi pielęgnacyjne z zastosowaniem odpowiednich kosmetyków umożliwiają powrót do zdrowej cery.

Zanieczyszczona cera – pielęgnacja


Pielęgnacja cery zanieczyszczonej opiera się przede wszystkim na oczyszczaniu. Warto zwrócić uwagę, aby stosowane kosmetyki zawierały w swoim składzie składniki takie jak zielona glinka, czy kwas migdałowy, znane z antybakteryjnych i przeciwzapalnych właściwości. Cera zanieczyszczona wymaga również odpowiedniego nawilżania. W tym celu doskonale sprawdzi się Ziaja nuno krem antybakteryjny do skóry zanieczyszczonej skłonnej do wyprysków, który równocześnie oczyści i nawilży twoją skórę. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji cera zanieczyszczona jest w stanie powrócić do równowagi i zdrowego wyglądu.

zanieczyszczona