ŻELE POD PRYSZNIC - SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

pianki

Pianki do higieny intymnej są doskonałym sposobem na zachowanie odpowiedniej higieny okolic intymnych. Wbrew pozorom higiena intymna to sprawa pierwszorzędna, która nie jest tak prosta jak się wydaje, ponieważ bardzo często mamy problem z doborem odpowiedniego kosmetyku, który będzie odpowiadał naszym potrzebom.
Zachowanie higieny okolic intymnych jest ważne głównie przez ich wrażliwość, a także delikatność. Kiedy równowaga kwasowa zostaje zaburzona, pojawiają się infekcje, świąd, zaczerwienienie, nieprzyjemny zapach oraz pieczenie.
Zwykła woda nie poradzi sobie z odświeżeniem okolic intymnych. Z kolei mydła są najgorszym z możliwych sposobów, ponieważ zaburzają równowagę kwasową przez ich zasadowość.

Nawilżająca pianka do higieny intymnej

Pianka do higieny intymnej z kwiatem lotosu przeznaczona jest dla kobiet w każdym wieku. Nawilża, łagodzi i koi. Zalecana jest jako kosmetyk pomocniczy w ograniczeniu występowania infekcji. Myje i gwarantuje długotrwałe odświeżenie. Kwiat lotosu działa przeciwzapalnie, nawilżająco oraz przeciwrodnikowo.

Neutralizująca pianka do higieny intymnej

Pianka do higieny intymnej z wyciągiem z kwiatu lilii wodnej dla kobiet w każdym wieku, ma działanie neutralizujące, łagodzące, kojące i nawilżające. Zaleca się stosowanie pianki do higieny intymnej jako preparatu pomocniczego w ograniczeniu występowania infekcji. Działa wzmacniająco na naturalną florę bakteryjną. Lilia wodna ma działanie gojące, antyoksydacyjne oraz antybakteryjne.

Łagodząca pianka do higieny intymnej

Pianka do higieny intymnej z kwiatem stokrotki przeznaczona dla kobiet w każdym wieku, a także dziewczynek oraz nastolatek jest idealna do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej. Ma działanie kojące, nawilżające oraz łagodzące. Przywraca naturalne pH skóry. Ekstrakt ze stokrotki działa ściągająco i przeciwzapalnie.

Normalizująca pianka do higieny intymnej

Pianka do higieny intymnej z nektarem z żurawiny działa normalizująco, ochronnie i antybakteryjnie. Przeznaczona jest dla kobiet w każdym wieku. Żurawina zawarta w piance do higieny intymnej ma właściwości ochronne, antyoksydacyjne oraz antybakteryjne.